0543 643 88 69
0542 760 12 27
Orhangazi Mh. Sht. Astegmen Zafer Oluk Cd. Galericiler Sitesi No:8A

Facebook

Twitter

Instagram

İkinci el araç almak isteyen sürücülerinden oturdukları yerden dahi kalkmayarak bir telefon ederek seçtiği aracın tüm kontrollerini yapan sisteme lokal ekspertiz hizmeti adı verilmektedir. Aracın yanına giderek, sizi bu işlemden kurtaran modern teknolojik cihazlar yardımı ile yapılan ekspertiz ve işinde uzman ekibiyle gereken tüm kontrollerin yapılması sonucunda çıkan durumu size rapor şeklinde sunarak ulaştıran hizmettir.

Lokal Ekspertiz Hizmetinin Avantajları Ve Önemi

İkinci el araç sahibi olmak isteyen sürücüler için lokal ekspertiz hizmeti oldukça önem taşımaktadır. Bu geniş yelpazedeki piyasanın en fazla yoğunluk oranını gösterdiği illerden biri olan Kahramanmaraş’ta yaşamayanlar için seçilen ve beğenilen araca kalkıp gelip bakmak hem finansal açıdan hem de zaman açısından sizleri zorlayacaktır. Bir de bu kadar zahmetli olan durumun sonucunda seçilen aracı satın işlemini gerçekleştirmeden dönme riski var. Bu tür durumlar yaşayan alıcılar ise tekrar seçtikleri bir otomobili gözü kapalı bir şekilde güvenerek almak gibi olasılığı ortaya çıkarır.  Tam da bu durumda lokal ekspertiz hizmeti devreye girerek sizin seçtiğiniz aracın bulunduğu ile gitmenize gerek kalmadan aracınızın tüm kontrolleri yapılmış bir şekilde size rapor halinde ulaştıran bir sistemdir.
Araç satın alma işlemi için lokal ekspertiz hizmeti, böylelikle zamanınızdan ve paranızdan tasarruf ettirir ve aracınızın detaylı bilgisine sahip olmuş olursunuz. Satış işlemi sonrasında yaşanabilecek tüm riskler ortadan yok olmuş olur. Modern ve yenilikçi teknoloji her konuda bizlere büyük kolaylıklar sunmaktadır. Sunmuş olduğu bu kolaylıkların en büyük etki eden oluşumu mobil lokal ekspertiz hizmetleridir. Lokal ekspertiz hizmeti ile herkes satın almak istediğiniz aracın başına gelen tüm olayları ve kusurları öğrenmiş olursunuz. Elbistan Oto Ekspertiz Computest ana bayii olarak tek uzmanlık alanımız olan lokal ekspertiz hizmetimizi tarafsız bir şekilde vermekteyiz. Elbistan oto ekspertiz ile sizlerde bugüne kadar tüm birikiminizi koruma altına imkanını bulmuş olursunuz.
Lokal ekspertiz hizmetini almak oldukça kolay işlemdir. Oturmuş olduğunuz koltuktan bile kalkmadan yalnızca randevu alarak bu hizmeti almaya başlayabilirsiniz. Kahramanmaraş ilinin dışından gelecek olan alıcılar için çok büyük kolaylıktır. Siz kalkıp gelmeden aracınız kontrol edilir ve raporlar şeklinde hazırlanarak tarafınıza ulaştırılır. Güvenli bir şekilde araç alım işlemi için lokal ekspertiz hizmetini kesinlikle yaptırın.
WhatsApp WhatsApp'tan Ulaşın