0543 643 88 69
0542 760 12 27
Orhangazi Mh. Sht. Astegmen Zafer Oluk Cd. Galericiler Sitesi No:8A

Facebook

Twitter

Instagram

Şirketimiz

Elbistan’ın ilk Profesyonel Oto Ekspertiz Servisi Bozkurt ekspertiz, teknik cihaz, ekipman ve UZMAN KADROSUYLA ikinci el araçların kaza/ arıza durumlarını test ve muayene edip, detaylı “oto ekspertiz raporu” düzenleyen Oto Ekspertiz kuruluşudur.

Önceliğimiz Güven

Bağımsızlık ve Tarafsızlık ilkemiz gereğince HİÇBİR OTO SATIŞ, OTO GALERİ, OTO SERVİS ile sözleşmemiz veya anlaşmamız yoktur. Etik değerlerimiz gereği hiçbir Oto Satış Merkezinde veya Oto Galericiler Sitesinde şubelerimiz yoktur.

İlkelerimiz Temelimiz

Bozkurt ekspertiz; Elbistan’da yine bir ilke imza atarak, Türkiye’nin bir çok ilinde hizmet veren ve tam profesyonel ekspertiz ağı, COMPUTEST bayiliği ile Ekspertizin Elbistan’da ki tartışılmaz tek adresi olmuştur.

Objektif ve Profesyonel Kadro

Marka Oto Computest ve Ekspertiz, alıcı ve satıcının rahatlıkla buluşabildiği, ikinci el araçlarını tarafsızca test ettirebildiği Bağımsız Elbistan Oto Ekspertiz Merkezidir. Herkese eşit mesafede ve Profesyoneldir.

Asıl konusu oto ekspertiz ve otomobil servis ekipmanları olan firmamız kurulduğu günden beri bu konu üzerinde çalışmaktadır ve 27 adet elamanı ile tüm Türkiye geneline en hızlı servis veren firmadır.

Oto ekspertiz için geliştirmiş olduğumuz yeni bilgisayar programı ile araç, alıcı ve satıcı bilgileri bilgisayara girilmekte, araç fotoğrafı çekilmekte ve yapılan  ölçümler müşteriye mail olarak gönderilmektedir.

Cihazlarımız orijinal ITALYAN malı olup, TSE’nin yapmaya başladığı kalibrasyon kontrollerinden geçen ve istenilen hassasiyete uyan cihazlardır.

Satmış olduğumuz tüm cihazlar için TSE kontrollerinden geçme garantisi veriyor ve cihazlarımızın bu kontrollerden geçmesi için hiç bir parça ve aksesuar değişmesine gerek olmadığını garanti ediyoruz.

Cihazlarımız ISO belgesine sahip olup, tüm cihazlarımız 2 yıl garantilidir.

WhatsApp WhatsApp'tan Ulaşın